You can find me on tajotaka.blog.cz

Červenec 2010

Mamma Mia! Wallpapers 0.2

31. července 2010 v 18:15 | amseyfried
Teď jsem přidala jenom 3 wally, ale časem
přidám další:-)....

Tapeta, wallpaper k filmu Mamma Mia!
 
Tapeta, wallpaper k filmu Mamma Mia!

Tapeta, wallpaper k filmu Mamma Mia!

Červená Karkulka: Am na natáčení (29.7.2010)

31. července 2010 v 15:44 | amseyfried |  Červená Karkulka
Ahojky, přináším vám zase nové fotky z natáčení Red Riding Hood (2011)...Am tu má na sobě nějaký podivný parůžky a na šatech sluneční brýle (zajímavá kombinace:-D), ale i tak jí to pořád moc sluší:-)....

Click to view full size image


Amanda Seyfried si hnusila sex: Je nechutný

29. července 2010 v 16:05 | amseyfried |  Články o Amandě
Amanda Seyfriedová si hnusila sex: Je nechutný

Americká herečka Amanda Seyfried dříve považovala sex za "špinavý a nechutný".

Tato čtyřiadvacetiletá hvězda si zahrála manipulativní svůdnici v dramatu Chloe, kde se před filmovými kamerami zúčastnila po boku slavné Julianne Mooreové celé řady žhavých lesbických scén.

Nyní překvapila svým prohlášením, že dříve měla hrůzu z jakéhokoliv druhu intimity, protože vyrůstala mezi maloměšťáky.

Je to fuj
"Musíme být otevřenější, ale neříkám, že jsou všichni Američani plní předsudků. Žila jsem v New Yorku a Los Angeles, ale vyrostla jsem v Allen Town, v Pensylvánii. Lidé tam přemýšlejí jinak, měla jsem kvůli nim pocit, že sex je něco špatného," řekla magazínu Stella.

"Když moje sestra přišla o panenství, myslela jsem si, že to je špinavé a nechutné, měla jsem strach ze sexu. Pamatuju si, že jsem se pohádala s kamarádkou, protože jsem se poprvé dotýkala kluka a neřekla jí o tom. Naštvala se na mě, ale ne proto, že jsem jí to neřekla. Naštvala se hlavně proto, že jsem to vůbec udělala," uvádí Amanda, která má za přítele britského herce Dominika Coopera.

Pomohl až útěk
Zároveň říká, že se její pohled na sex změnil, jakmile se z rodného města odstěhovala. "Intimita je báječná věc. Je frustrující, že jsem si myslela něco jiného, když jsem dospívala. Není to tak a já jsem se mýlila. Když člověk dospívá, je důležité, aby objevoval svou sexualitu," dodává.

Hvězda z nedávno uvedeného dramatu Milý Johne na sebe také prozradila, že občas ve svých vztazích trpí nejistotou. Někdy je pro ni těžké, být daleko od Dominika.

"Herci jsou pořád pryč od sebe. Skoro to vypadá, že se mezi námi nic neděje, ale my si během dne posíláme aspoň krátké SMS. Před pár dny se mě moje kamarádka ptala, jestli se nebojím, a já jsem si říkala, čeho bych se tak měla bát. Je to v pohodě, myslím si, že opravdu je," uzavírá Amanda.

zdroj: magazin.cz

Amanda Seyfried: Žhavá lesbická scéna

29. července 2010 v 15:10 Články o Amandě


V novém filmu Chloe uvidíme Amandu Seyfried jako nikdy před tím. S herečkou Julianne Moore předvedly pěkně žhavou lesbickou scénu, kvůli které Amanda dokonce svému otci na film zakázala přístup.

Kanadský režisér Atom Egoyan je známý především nekomerčními filmy, které opovrhují hollywoodským vkusem a sbírají ocenění na filmových festivalech. Novinkou Chloe však podle většiny kritiků otočil a hledá široký divácký úspěch. K tomu by mu mohly pomoct i hodně odvážné "hanbaté" scény prostitutky Chloe v podání Amandy Seyfried, která konečně, k radosti mužské části publika, začala využívat své poprsí k jiným věcem než k předpovídání počasí, jako tomu bylo ve filmu Protivný sprostý holky.

zdroj: blesk.cz

Mamma Mia: Premiéry a Photocally

29. července 2010 v 15:04 | amseyfried |  Veřejné akce 2008
Ahojky našla jsem fotky z premiér a Photocallů úžasného filmu Mamma Mia! Mě osobně se hrozně líběj. Jsou sice dva roky starý, ale pořád jsou moc pěkný a Amandě to na všech moooc sluší!

amseyfried.blog.cz
amseyfried.blog.cz
amseyfried.blog.cz


amseyfried.blog.cz
amseyfried.blog.cz
amseyfried.blog.cz
Oskenované články ze starších časopisů

28. července 2010 v 20:58 | amseyfried |  Magazine Scans
Nazdárek lidičky! tak už jsem konečně přidala nějaké oskenované články o Amandě. Některé jsou sice starší, ale to nevadí, i já si někdy ráda počtu věci z minulosti (pokud neumíš anglicky nevěš hlavu, od čeho je google překladač?). Je to takový zajímavý a zároveň i vzrušující, nemyslíte? Vzpomínky na roky, když se třeba natáčel můj oblíbený film nebo seriál a když si vzpomenu co jsem v tu dobu dělala je...ani nevím jak to popsat.....někteří z nás ještě prděli v plínkách na obláčky...:-D....Zajímavá představa co?

Click to view full size image

Amanda s Shiloh Fernandez v posilovně (27.7.2010)

28. července 2010 v 11:26 | amseyfried |  Paparazzi 2010
Ahojky přidávám sem zase nové fotky Amandy. Tentokrát byla Amanda v posilovně s Shiloh Fernandez ve Vancouveru. Měla s sebou zajímavou kabelku a jako vždy jí to moc slušelo!

Click to view full size image

Click to view full size image

Amandiny nezařazené fotky z Photoshootů

27. července 2010 v 9:14 | amseyfried |  Nezařazené
Při bloudění na zahraničních stránkách jsem objevila pár nezařazených
fotek z různých Photoshootů...

Click to view full size image

Animace by Kara

25. července 2010 v 14:19 | amseyfried |  Animace

Animace

25. července 2010 v 14:05 | amseyfried