You can find me on tajotaka.blog.cz

Amanda Seyfriedová udržuje milostný vztah přes internet

4. srpna 2010 v 9:01 | amseyfried |  Články o Amandě

Amanda Seyfriedová udržuje milostný vztah přes internet
Americká herečka Amanda Seyfriedová (24), která se během natáčení filmového hitu Mamma Mia! v roce 2008 zamilovala do svého hereckého kolegy Dominika Coopera (31), v nedávném rozhovoru přiblížila jejich vztahu na dálku.Dominic žije v Londýně, ona v New Yorku, a tak tráví spoustu času v letadlech. A pokud nemohou být spolu, využívají webové kamery a vídají se on-line.

"Není to nic jednoduchého," uvádí o svém tříletém vztahu s britským hercem Seyfriedová v rozhovoru pro časopis InStyle Hair. "Lítáme letadly. Člověk musí být ochotný do toho letadla nastoupit, to je jasné jako facka."

Mladá herečka také uvedla, že jim k tomu, aby k sobě měli blíž alespoň virtuálně, pomáhají i moderní technologie.

"A povídáme si na Skype - je to nudné, ale je to pravda," pokračuje diva, která se u nás objevila také v novém filmu Drahý Johne. "Dokonce ani nesedíme před obrazovkou. Nedávno jsem uklízela a on uklízel taky. Nemohli jsme se vidět, jen jsme oba ´smýčili´ a povídali si, jako bychom byli v jednom pokoji."

Amanda se také v rozhovoru svěřila s tím, že Dominikův londýnský akcent už pro ni není tak sexy. "Abych řekla pravdu, teď ho ani neregistruju. Ze začátku to bylo fakt sexy a pořád se mi to líbí u jiných Britů. Ale s ním už jsem tak dlouho, že už jeho přízvuk neslyším. Jsme spolu jakoby spojeni v jedno," uzavírá mladá kráska.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama