You can find me on tajotaka.blog.cz

Rozvohor s Amandou (6. dubna 2011)

14. dubna 2011 v 19:32 | Zara |  Rozhovory
Omlouvám se za pozdní dodání tohoto interview, bohužel z nedostatku času to už delší dobu po kouskách překládám, ale je tu:-)..

Amanda Seyfried, Shiloh Fernandez, Max Irons, Adrian Holmes, s režisérkou Catherine Hardwicke byli v Londýně, na podporu svého nového filmu Červená Karkulka a my jsme byli pozváni ke speciálnímu kulatému stolu s hereckým obsazením.

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku


A konečně jsme dostali šanci promluvit s Amandou Seyfried, která hraje Valerie.

Jako dítě, jste znala hodně pohádek, neděsily vás?

AS: Bála jsem se, pohádek, ale poslouchala jsem je všechny. Měla jsem kazetový přehrávač a tři pásky, jeden příběh na každé straně, a všechny vyprávěl Teddy Ruxpin. Byli velmi děsivé..Poslouchala jsem jich hodně, když jsem chodila spát měla noční můry. To je pravděpodobně důvod, proč jsem se tak všeho bála. Ale příběhy Bratří Grimmů jsou velmi, velmi děsivé. Psychologicky jsou jen intenzivní. Stejně jako byly určeny pro děti, nemyslím si, že děti by měly číst originální příběhy. Je to jen velmi tmavé.

Co vás přitahuje na hraní postavy?

AS: Možnost zahrát kultovní postavou. A já jsem si myslela, že scénář je opravdu dobrý. Detektivní aspekt byl dobře napsaný. Nikdo nemohl přijít na to, kdo opravdu byl vlk. Je to dobře napsané, udržíš-li to pod pokličkou.

Musela jste bojovat, abyste získala roli?
AS: Ne. Je to tak trochu nuda, když nemusíte bojovat. Prostě se to stalo, bylo to příliš snadné. Právě teď jsem v procesu boje za roli, a když ano, je to bude mnohem větší zábava.

Pokud se budou dva kluci kvůli vám hádat, kterého z nich byste si vybrala?
AS: Myslím, že ten, kdo dostane mou krev...I v tomto věku nevidím sebe jít touto bezpečnou cestou. Právě teď, je pro mně důležité prožívat vášeň. Někdo, bez ohledu na to, že je nádherný, pokud to necítím v kostech, pak to asi budu přehlížet, pro teď.

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Už jste někdy hrála roli pro peníze a později toho litovala?
AS: Ne, nelitovala jsem ničeho co jsem udělala. Zážitky jsem měla velice unikátní. Není tajemstvím, že jsem za film Dopisy pro Julii dostala velký balík peněz. To byl největší zážitek mého života. Když jsem bydlela v Itálii, Gary Winick (režisér) a Caroline Kaplan se stali mými blízkými přátely. Gary se stal součástí mého života, ale to skončilo a znovu jsme se potkali při natáčení Dopisy pro Julii a pracovalo se mi lépe. Jsem za toto období s Garrym ráda, milovala jsem ho.

Udělala jste něco hloupého s takovými penězi?
AS: Ne. Já si koupila dům. Dopisy pro Julii byl můj byt v New Yorku ... Všechny mé děti byly boty, protože jsem byl mladá a já jsem neměl opravdu žádné peníze. Ale můj dům v LA je Červená karkulka.

Jak daleko byste zašla, kdyby režisér chtěl, aby se něco změnilo na vašem obličeji nebo těle za roli?
AS: Jestli je tekový režisér, který by chtěl, abych se něco změnilo na mém obličeji, poslala bych ho doprdele. Ale pokud bych měla být hubenější, nechtěla bych to, myslím, že nejsem hloupá. Jen bych přibrala na váze, ale teď bych do toho nešla. Jen by vám to posralo imunitní systém, nestojí mi to zato. Myslím, že bych zvážila botox...

Jak se pracuje ve filmu ve srovnání s prací v televizi?
AS: No, je to jen pro teď, ale televize je rychlejší, je tu menší pozornost každému detailu. Ale to pocity nejsou moc odlišné.

Jaký význam má film jako Mamma Mia, mám pro vás?
AS: První věc, která mně napadá, je, že to skutečně přinese radost do světa. Udělat to. Je to hloupý film, ale byl velmi úspěšný, lidé v sobě mají dobrý pocit, vidí se v jejich životech. Budou se na to dívat znovu a znovu, protože chtějí vzrušení. Dvouhodinový přenos do jiného světa..Celý požitek, který publikum dostane z filmu je téměř stejný jako to, co jsem v té době prožila já ve svém životě. Byla jsem opravdu ráda hrát po boku Meryl Streep, na řeckém ostrově, láska a další.. A byla jsem ráda za šanci dostat to, co mám nejraději, za šanci zpívat.

Vidíme poměrně málo akční pohádkové příběhy, proč si myslíte, že se tyto filmy dostanou z Hollywoodu do světa?
AS: Myslím, že je ta celá věc v nadpřirozenu - Twilight, upíři, vlkodlaci, a duchové...To je jen inspirativní, protože je to součástí jiného světa, kde není žádné skutečné nebezpečí, tak jako ve svém vlastním životě. Myslím, že nadpřirozené věci jsou velmi zajímavé, a můžete dělat tolik jako filmař a herec s touto myšlenkou. A pak pohádky mají velmi podobnou kvalitu a všichni je známe. Myslím, že všichni výrobci už viděli znak dolaru.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama