You can find me on tajotaka.blog.cz

Móda a účesy

Komu to sluší víc? 1.3

5. června 2013 v 17:51 | Zara

Páni, téměř po roce(!) přináším novou možnost hlasovat mezi stejně oblečenými celebritami. Tentonkrát je soupeřkou nizozemská 16 letá modelka, se kterou si s Amandou oblékly stejné šaty od Diora z kolekce Jaro 2013.

Zvolte nejhezčí obálku!

22. srpna 2012 v 11:38 | Zara

V tomto případě jde spíš o oblíbenější celebritu, než nejhezčí obálku..

Komu to sluší víc? 1.2

17. srpna 2012 v 16:58 | Zara

Amanda a Ashley si na sebe oblékly stejné květované legíny, jinak se jejich outfit zcela odlišný.

Komu to sluší víc? 1.1

29. července 2012 v 20:08 | Zara

Tentokrát se nejedná o volbu stejných šatů, ale bot. Respektive jde o sándálky z dílny Jimmyho Choo. Amanda si je vzala na premiéru "Big Love" a Carla, kterou můžete znát z filmů "Spy Kids" zvolila tytéž sandálky ale v oranžovém provedení.
Podle mě se sandálky na premiéru nehodí, vhodnější by byly uzavřené boty a zářivější oranžové boty k oranžovým šatům..určitě bych zvolila jinou barvu bot.

Amandiny tipy

25. července 2012 v 10:12 | Zara

Krása
Amanda se snaží udržovat svůj vzhled nenáročně a jednoduše. Nebarví si vlasy a ven vyjde i bez líčení, jediné co dělá denně je dopilace nohou voskem.
Od doby, co se stala tváří Clé de Peau Beauté říká, že přípravky této značky ji značně rozmazlily. Dříve měla jedny oční stíny M.A.C., kterými se líčila všude a na vše. Nyní musí mít celou kosmetickou taštičku s tužkami na obočí a rozjasňovači.

Tělesná kondice
V kondici se udržuje díky pilates. Se svým trenérem se schází 4x týdně. Cvičení zahrnuje pilates a spousta běhání. "Miluji běh, takže k tomu mě trenér nemusí vůbec tlačit!" Často dělá piloxing, což je kombinace pilates a boxu.

Jídlo
"Bohužel rychle přibírám," přiznává. Proto jí vždy alespoň 50% proteinů, např. lososa s brokolicí, což je ideálně vyvážené jídlo, které tělo snadno stráví. Před náročným natáčením jí vždy jen čerstvou zeleninu, "takhle zbavím své tělo toxinů".
I když se snaží jíst zdravě, žádné drastické diety nedrží. Radila se i s odborníky, kteří jí poradili pár triků, např. žvýkat sousto 15x před polknutím. Zažívání tak začne v ústech a ne až v žaludku.

Vychytávky:
- spousta ovoce a zeleniny jsou pro Amandu základem jídelníčku
- "Džusový den" - Amandino tajemství, jak rychle zhubnout jedno kilo
- vitamín C krásně vypíná pleť

Komu to sluší víc? 1.0

19. července 2012 v 20:37 | Zara

Po nějaké době tu opět máte možnost hlasovat, které z hereček to sluší víc. Už dávno jsem koukala na tyto fotky, ale vůbec mě nenapadlo, že mají stejné šaty:-D. Amanda se mi v nich hrozně líbí stejně tak Bonnie, ale připadne mi, že je jakási moc bílá..

Na červeném koberci

25. června 2012 v 21:29 | Zara
Nikdo není dokonalý, ani celebrita. O tom se můžete přesvědčit na tomto obrázku. Ani na červeném koberci se vám smůla nemusí vyhnout a jak i většina celebrit ví, není o trapasy nouze. I Amandě se jeden takový stal...


Vanity Fair post-Oscar party 2011

Kup si Amandiny šaty z The Wedding!

25. dubna 2012 v 17:32 | Zara
Určitě si pamatujete na šaty, ve kterých natáčela v létě komedii The Wedding. Šaty, které navrhla návrhářka Thea, si teď můžete zakoupit na www.lordandtaylor.com za $995. Jsou vážně nádherné!!

Komu to sluší víc? 0.9

25. dubna 2012 v 17:14 | Zara
Máte tu další možnost rozhodnout, které z těchto tří hereček to sluší nejvíc. Na řadě je fialová barva. Mezi Jessicou a Milou volím jednoznačně Milu, ale s Amandou se musím přiznat, že působím trošku zaujatě..

Amanda vs.

17. března 2012 v 20:40 | Zara
Velmi oblíbené se staly zelené šatky z jarní kolekce 2010 od Louise Vuittona. Tyto šaty se mi hrozně moc líbí. O své favoritce můžete hlasovat v anketě (jména jsou řazena popořadě podle obrázků).

Amanda Seyfried vs. Kaley Cuoco

6. března 2012 v 20:03 | Zara

Hlasovat o své oblíbenkyni můžete - zde -, zároveň připojuji anketu i k tomuto článku, ať víme, jak je to s našimi fanoušky, nejen těmi celosvětovými;-).

Komu to sluší víc? 0.7

10. února 2012 v 11:27 | Zara

Amanda má pěkné šaty, ale ty boty mi tam pořád nějak nesedí a Naomi vypadá trošku jako dáreček. Tentokrát můj hlas dostane Jennifer Garner, která vypadá nádherně a má podle mě nejhezčí odstín růžové a parádní střih šatů ani boty nemohla zvolit líp;-). Která ze tří hereček dostane váš hlas?

LA Style: Amandiny tašky

19. ledna 2012 v 18:17 | Zara

LAX styl: Amandiny tašky Givenchy Antigona a Salvatore Ferragamo Tote.

Po skončení turné s filmem In Time, byla Amanda viděna na letišti po příletu zpět do LA. Měla na sobě klasický černý trenčkot Burberry a stylový klobouk, doprovod jí dělaly dvě prestižní tašky.

Givenchy Antigona byla favoritem celebrit na jaře tohoto roku a nadále oblíbenou zůstavá u Kelly Rowland, Nicole Richie, Ciary, January Jones a Charlize Theron.

Salvatore Ferragamo pochází z podzimní kolekce loňského roku.

Která taška se vám líbí víc?

Komu to sluší víc? 0.6

18. ledna 2012 v 19:55 | Zara
Tentokrát tu mám na výběr mezi Amandou a Evan Rachel Wood. Obě mě nadchly a vše krásně sladily do fialova. Na Amandě se mi líbí hlavně boty a na Evan má naherné vlasy, pravda ale je že se šaty a boty ve stejné barvě už nějakou dobu nenosí..

Komu to sluší víc? 0.5

20. prosince 2011 v 17:29 | Zara

Amanda nebo Jennifer Lopez? Tento obrázek viděli snad všichni, ale přesto to sem dám. U těchto dvou si vůbec nevím rady. Můj názor je, že kdyby si ty šaty vyměnili, tak jim to tolik slušet nebude. Myslím, že nemohli zvolit líp:-).

Módní policie: Nejlepší outfit 0.1

7. prosince 2011 v 15:57 | Zara

Výběr a kombinace na prvním obrázku je moc pěkná, ale jak už jsem dřív psala, Amandě pánský styl nesedí, to samé platí i k druhé fotce. Mě osobně se asi nejvíc líbí na tom prostředním nejnovějším obrázku, kde se objevila na 8th Annual CFDA/Vogue Fashion Fund Awards. Původně mi šaty do oka příliš nepadly, ale teď se mi začínají líbit - mě to totiž chvilku trvá:D..Na čtvrté vypadá nádherně, ale šaty ji dělají zbytečně širokou. Je to navíc škoda, když se může pyšnit takovou postavou. A na té poslední se mi tak celkově nelíbí, přece je to už skoro 10 let a móda je už trošku někde jinde.

Amanda v šatech z módních mol 0.2

4. prosince 2011 v 16:23 | Zara
Mám tu druhý článek věnovaný Amandiným outfitům na červeném koberci. Musím říct, že se mi její volba bot líbí o moc víc, než ty, které mají na sobě modelky (např. hned ty první) a samozřejmě i šaty na ní vypadají mnohem líp. Většina modelek má chlapské rysy, což se mi na nich vůbec nelíbí a všechny na nich tak divně visí, vyjímkou je modelka na třetí fotce, která má navíc krásné vlasy. Amanda se hodně objevovala v modré a béžové, což jí moc sluší:-).

Komu to sluší víc? 0.4

4. prosince 2011 v 15:14 | Zara
V roce 2009 si Amanda i Petra na sebe vzali stejné šaty od Petera Pilotta. Amanda v nich okouzlovala v červnu na předávání cen "Glamour Woman of the Year". Petra v nich byla viděna v září na pěnové párty. Komu dáte svůj hlas?

Vytvořte si na hlavě šampiona mezi drdoly a culíky

25. listopadu 2011 v 20:34 | Zara
Tenhle nový parádní účes si hravě vytvoříte, když zkřížíte ohon s drdolem. Výsledek je čistokrevně sexy!

Než začnete:
Před spaním si umyjte vlasy a vysušte je tak, aby zůstaly navlhlé. Pak z nich uvažte šest copů, které do rána vytvoří na hlavě svůdné vlonobití.


Jak na to:
1. Rozmotejte copy a vlasy lehce natupírujte, aby vám na koruně hlavy vytvořily načechranou bouli. Tu zlehka přejeďte kartáčem, ať vlasy netrčí každý jinam, ale vypadají upraveně.
2. Na týlu svažte hřívu do volného culíku a kolem obličeje nechte volně povlávat pár pramenů.
3. Kadeře obtočte nedbale kolem gumičky. Vzniklý drdol upevněte pinetkami, sponí část ohonu nechte přirozeně splývat.
4. Z drolu uvolněte pár pramenů, aby účes působil ležérně a pohodářsky. Lokny vytahujte z gumičky jemně vzhůru i do stran od hlavy.
5. Uvolněné kadeře pročešte prsty, ať získají na objemu a vypadají rošťácky roztřepeně.

Komu to sluší víc? 0.3

8. listopadu 2011 v 19:03 | Zara
Amanda a Jessica si ve stejný den na stejném letišti vzali skoro stejný klobouk. Docela vtipné že? :-D..

http://cdn03.cdnwp.celebuzz.com/wp-content/uploads/2011/11/05/amanda-seyfried-jessica-alba-showdown-400x300.jpg
 
 

Reklama